Eventy / Gale

Eventy

 Ciężka praca często jest obarczona wieloma nadgodzinami i wyrzeczeniami pracowników co powoduje po pewnym czasie spięcia i nieporozumienia w zespole, które przekładają się na atmosferę w pracy, a to z kolei na wynik finansowy firmy. Najlepszym rozwiązaniem takich problemów i zażegnania stresujących sytuacji jest organizacja eventów firmowych i wyjazdów integracyjnych. Dobra integracja to nie tylko wyśmienita zabawa, wpływa ona również na kształtowanie lojalności pracowników firmy, wyłonienie liderów oraz zgranie zespołu.

 

 

 Gale

Wielu spotkaniom biznesowym, konferencjom, towarzyszą koncerty, pokazy czy też wieczorne przyjęcia tzw. uroczyste gale, podczas których wręczane są nagrody, wyróżnienia dla najlepszych firm, produktów czy też managerów. Organizacja takiego wydarzenia to dużo przedsięwzięcie, które wymaga wiedzy i doświadczenia.
Dla naszych Klientów opracowujemy program artystyczny, scenariusz techniczny, sceniczny, potwierdzamy gości honorowych, uczestników, media itp. Na życzenie Klienta transmitujemy relację do TV, Internetu. Opracowujemy całą dokumentację fotograficzną, fotorelację oraz relację video.

Wielokrotnie byliśmy organizatorami gal z udziałem Prezydenta RP, Premiera, przedstawicieli władzy ustawodawczej, wykonawczej oraz najwyższej kadry managerskiej i naukowej z całego świata.